خوش آمدی عزیزم [ ورود

لاغری هایفو

دسته‌بندی نشده 9 ساعت ago

لاغری هایفو

لاغری HIFU 

*

سفت شدن پوست و لیفت صورت با اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (HIFU) یک جایگزین انقلابی برای یک افزودن این آرایشی است. در شروع ، سونوگرافی ثابت شده است که برای مدت ها ابزاری عالی برای استفاده از روش های پزشکی است. در سالهای مختلف ، می توانید آن را به عنوان یک متخصص با استفاده از منابع طبیعی در بین روشهای آرایشی برای بهتر شدن – بدون نیاز به جستجوی دیگر تغییر دهید. به عنوان یک راهنمای ضد پیری عالی ، از هافو برای سادگی کردن ، بلند کردن و جوان تر کردن وسایل ، گردن و قفسه سوزا می توان استفاده کرد ، اما می توانید یک بار درخشش طبیعی و ماندگار از خود به جای می دهید.

متناسب با نیازهای آرایشی با استفاده از برنامه است

 • *

  جوان سازی قسمت با رشد کلاژن جدید

 • نسخه رایگان و گردن با دستیابی به سادگی نسخه پوست از طرح انقباض کلاژن
 • لاغری و کانتور کردن ، با استفاده از پالسهای اولتراسوند متمرکز برای پارگی سلولهای چربی برای لیپولیز و سادگی اصلاح پوست.

*

در این محبوبیت می توانید با استفاده از مارك خود را دوست داشته باشید و در صورت تمایل بتوانید به شما كمك كنید و در اختیار شما قرار بگیرند و بتوانند با قیمت های مناسب خود را افزایش دهند و به دنبال آن باشند. با این وجود ، در Vie زیبایی شناسی ، می توانیم با استفاده از آن بتوانیم دست خود را پیدا کنیم و بتوانیم با استفاده از آن بتوانیم از این محصول استفاده کنیم ، و بتوانیم با استفاده از بهترین و ارائه خدمات برتر و دامنه محصولات به کلینیکهای ما برسیم. . با استفاده از HUFU و LEVURA انتخاب شده ایم. در حقیقت ، دستگاه ها و پروتکل ها ها به طور خلاصه انحصاری از طرف پزشکان طراحی شده و با بالاترین حد امکان در اختیار شما قرار گرفته اند و همچنین می توانند به عنوان یک بانک اطلاعاتی با استفاده از این برنامه و بیننده استفاده کنند.

*

چه نظری می توان نگهداری؟

 • پیشانی: خطوط سنگین ، بلند کردن ابرو
 • چشم: کیسه های زیر چشم ، امکان داشتن کلاغ ،
 • امکانات ها: چین مصرفگیزن (خطوط خنده) ، ابرردگی ، دادگاه میانی
 • چانه: چانه دوتایی ، جوک
 • گردن: علائم پیری ، پوست شل
 • خط Jowl ، شکل داده خط V
 • چین و چروک های گردن ، دکوراسیون

چگونه کار می کنید؟

 

با استفاده از روش غلظت بالایی از کلاژن و الاستین در لایه درم می توانیم ، پوست خود را حفظ کنید. کیفیت بدن

*

تولید کنندگان کلاژن را می توان می توان از لایه های بالایی پوست به چین و چروک می توان استفاده کرد. برای معکوس کردن این ، هایفو با ارسال نیروی سونوگرافی به لایه درم رشد کلاژن را تحریک می کند. موج خدمات ارائه شده توسط متخصصان ، در اختیار شما قرار گرفته است. با استفاده از این روش ، می توانید با استفاده از منابع طبیعی ، كلاژن جدیدی را كه می توانید در صورت تمیز كردن پوست خود داشته باشید ، به دست آورید. برای رسیدن به این هدف، فن آوری های HIFU ما چهار لایه مختلف پوست را هدف قرار می دهدکه در ظاهر بدنی تأثیر می رساند. به طور خاص ، اپیدرم ، درم ، چربی زیر جلدی و سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی (SMAS). به طور واقعی ، هر کارخانه ای برای همگرایی سونوگرافی در عمق لایه ویژه پوست آماده شده است. شارژ این است که در طول جلسات طبیعی پوست و گردن ، با رشد کلاژن جدید ، پوست بیمار سفا و جوان تر می شود. این شركت برادر ، پس از یك عمل واحد ، پوست بدن را با تولید كلوژن جدید به شما می دهد تا بتوانید به عنوان مهمان كنید. یک مزیت بزرگ این است که می توانید با استفاده از یک جلسه پیشنهادی برای یافتن آرایشی آرایشی به شما اجازه دهد.

 

*

کیفیت و بلند کردن پوست و گردنبند

       قبل و بلافاصله بعد از مراقبت
*

خدمات HIFU با تمرکز امواج سونوگرافی در اعماق منتخب زیر پوست ، رشد مجدد کلاژن را تحریک می کند. سلبریتی پوست را از طریق انزباض كلوژن می توانید با استفاده از كلاژن جدید ، حكم ، گردن یا قفسه سوزا از نظر پیشنهادی بتوانید بخواهید. در این صورت می توانید از چین ، چینی و چروک و خطوط ریز استفاده کنید. این همه با استفاده از فرسایش غیر تهاجمی و هدایت گرما به لایه های خاصی از پوست شما امکان پذیر است. در یک مرکز واحد ، می توانیم بتوانیم در بین ماههای گذشته بتوانیم در اختیارشان قرار بگیریم و بتوانیم از آن استفاده کنیم.

آیا رنگی است؟

اکثر این متخصص تحویل سونوگرافی ویژه ناراحتی می توان.

آیا شما می توانید HIFU طول می کشد؟

سطح منطقه ای ویژه و برنامه انتخاب شده در مدت زمان تماشای HIFU تأثیر می رساند ، می تواند بین 30 تا 90 دقیقه مجاز باشد. ما می توانیم در طول مشاوره شما تخمینی به شما آخرین دهیم.

آیا اینها تأثیر می گذارند و می توانند با فیفا جمع کنند؟

این استراحت بعد از جلسه چند روزه قرمزی پوست را تغییر داده است. با استفاده از این قانون ، تورم ، سوزن سوزن اصلاح یا حساسیت برای نمایش موقت رویداد. شامل رای رایج شامل کبودی استعداد و حساسیت به پوست است.

چقدر طول می کشد برای دیدن؟

مجاز است. با این حال ، می توانید حدس بزنید تا 3 ماه طول بکشد و تا 7 ماه بعد از ادامه ادامه می دهد شما یابند .

*

    

*

آیا می توانید با این نتیجه گیری؟

با استفاده از یک HIFU ، می توانید از یک سال دیگر برای مدت طولانی استفاده کنید. خانه با این دیدگاه که هر فرد مجاز است به شما پیشنهاد می کند.

روشهای بدن با HIFU

بازیگر نقش اول زن و مدل سامانتا تاملین راجع به معالجه بدن HIFU در Vie Estetics می توان گفت

آیا می توان با استفاده از روش کردستان استفاده کرد؟

با استفاده از ویژگیهای خاص ، به متخصصان HIFU خود می توانید متناسب با ده دهم و پزشكان خود را در مواردی كه می خواهید با استفاده از موارد دیگر ، فكران رادیویی ، مزوتراپی و تزریقی مورد استفاده قرار دهید. موارد منع و محدودیت های خاص در نظریه ای که می توانند از آن برخوردار باشند ، می توانند از امکانات خود استفاده کنند. با استفاده از روش های پیشنهادی HIFU با پزشک ما مشورت عمیق و کامل می توانید در اختیار شما قرار دهید.

*

یا با استفاده از لینک hte در اینجا بتوانید این صفحه را انتخاب کنید.

خانه وقت خود را برای دیدن ملاقات خود تغییر دهید. با مراجعه به سیستم زیبایی شناسی ، از این طریق می توانید با مراجعه به سیستم زیبایی شناسی کنید. ما می توانیم در یک مسیر صحیح سفر خود را با استفاده از برنامه ارائه شده ، مشاهده کنید تا به شما یک آرامش داده شود و بتوانید آنرا تغییر دهید. در صورت راست ، ما را به موقع ساخت ، تا بتواند به کلیه خود اختیار دهد ، بتواند یک مقام جدید را بخواند ، خود را به عنوان مدیر سایت دعوت کند ، بدون اینکه بتواند ده سال ، سوالی با شما داشته باشد و همچنین بتواند به شما اجازه دهد تا بتوانید در این زمینه استفاده کنید از کرم ارائه شده با دیدن پزشک خود

6 تمام بازدید ها , 6 امروز

درمان لیزر موهای زائد

دسته‌بندی نشده آگوست 9, 2020

درمان لیزر موهای زائد

آیا به دنبال یک کلینیک برای تغییر چهره / بدن خود هستید؟ آیا می خواهید خیلی جوان تر به نظر برسید؟

مزایای درمان لیزر موهای زائد

درمان لیزر موهای زائد
با کمک لیزر می توانید موهای ناخواسته را به طور دائمی از بدن خود خارج کنید. با استفاده از روش لیزر ، تابش لیزر روی سطح پوست اعمال می شود. امواج لیزر به لایه های زیرین پوست نفوذ می کنند که باعث رشد فولیکول های مو می شود. لیزر اعمال شده در این روش باعث تخریب سطح پوست و سوختن آن نمی شود و البته به بدن آسیب نمی رساند. لیزر درمانی باعث ایجاد فرآیندی در مولکول های مو می شود که رشد موها را متوقف می کند. این مولکول ها رنگدانه های موجود در ساقه مو هستند که به آن ملانین گفته می شود. 
انرژی ساطع شده از منابع لیزر توسط این رنگدانه جذب می شود. این انرژی گرمای زیادی را به سلولهای هدفمند مو تبدیل کرده و آنها را از بین می برد. این روند برای بدن بسیار بی خطر و بی ضرر است و در طی چند جلسه می توانید پوست موهای ناخواسته را از بین ببرید.

نواحی مناسب بدن برای لیزر موهای زائد

شما می توانید برای بسیاری از قسمت های بدن از روش لیزر مو استفاده کنید ، این مناطق شامل نواحی حساس شبیه به کشاله ران و ناحیه تناسلی ، پا ، دست ، ران ، ران ، گردن و صورت ، پاهای پایینی ، فرشتگان گوشه ای از صورت است.

مراقبت از موهای زائد لیزر

بعد از انجام لیزر درمانی باید بهترین نتیجه را در نظر بگیرید.

 • بیماران باید یک ماه قبل از درمان با لیزر از ریزش مو توسط واکس و الکترولیز خودداری کنند. تراشیدن مناطق مشخص شده مجاز است ،
 • به بیمارانی که پوست تیره تری دارند توصیه می شود قبل از درمان کرم های روشن کننده استفاده کنند ،
 • اگر قصد دارید لیزر موهای زائد را بر روی صورت خود بمالید ، لطفاً از مصرف داروهای حساسیت زا بر روی صورت خود به مدت دو روز قبل از جلسه خودداری کنید ،
 • لطفا یک روز قبل از درمان منطقه را اصلاح کنید ،
 • لطفاً در زمان درمان ، از مواد آرایشی روی صورت و نواحی مشخص شده خود استفاده نکنید ،
 • پس از درمان ممکن است قرمزی وجود داشته باشد ، در این صورت لطفاً کرم های تجویز شده را استفاده کنید ،
 • در طول دوره درمان لطفا از اپیلاسیون خودداری کنید زیرا فولیکولهای مو باید در پوست باقی بمانند. اصلاح خوب است ،
 • از برنزه کردن در طی دوره بهبودی خودداری کنید. در این مدت آفتاب نگیرید و از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید در بدن خودداری کنید ،

 • برای پیگیری یک ماه پس از اتمام مراحل درمان موهای زائد خود به درمانگاه مراجعه کنید.

لیزر موهای زائد

این یک روش آرایشی رایج است که یک پرتوی بسیار متمرکز روی فولیکول های مو متمرکز شده است. یک رنگدانه در فولیکول ها نوری را که موها را از بین می برد جذب می کند.

چرا لیزر موهای زائد انجام می شود؟

افراد معمولاً برای از بین بردن موهای زائد بدن از جمله صورت ، پا ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر ، موهای زائد لیزر را برطرف می کنند. مزایای دیگر این موارد عبارتند از:

 • دقت – می تواند به طور انتخابی درشت و درشت پوست را هدف قرار دهد در حالی که پوست اطراف آن آسیب نبیند.
 • سرعت: در طی هر پالس لیزر می توانید مناطقی از پوست با موهای متعدد را درمان کنید. این روند حدود یک ثانیه طول می کشد.
 • میزان موفقیت: لیزر موهای زائد از موفقیت بالایی برخوردار است. معمولاً بعد از سه تا هفت جلسه ، ناحیه تحت درمان بدون مو یا با تراکم مو بسیار کمتر خواهد بود.

مقدمات

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی محسوب می شود. بنابراین تکنسین باید مجوز داشته باشد و به اندازه کافی آموزش داشته باشد تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. از این رو بررسی مدارک پزشک یا تکنسین انجام این عمل ضروری است. روش های دیگر مانند: شستشو ، اپیلاسیون و الکترولیز به مدت شش هفته قبل از درمان. از آنجا که لیزر ریشه مو را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون و چیدن از بین می رود.

از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب باید به مدت شش هفته قبل و بعد از درمان اجتناب شود زیرا این امر باعث كمتر شدن اثر می شود و احتمال بروز عوارض بعد از درمان را افزایش می دهد.

چه انتظاری دارید؟

قبل از درمان موها به چند میلی متر بالاتر از سطح پوست بریده می شوند. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موها و همچنین رنگ پوست تنظیم می شوند.

اثرات جانبی

برخی از افراد جزئی؛ خارش ، پوست صورتی ، قرمزی ، تورم در ناحیه تحت درمان یا تورم فولیکولها [ورم فولیکول] که طی دو یا سه روز از بین می روند.

برخی از موارد جدی؛ آکنه و تغییر رنگ پوست ، درد در طول درمان. کرم زخم 30 دقیقه قبل از درمان استفاده می شود در حالی که یخ زدن منطقه بعد از درمان انجام می شود تا سریعتر عوارض جانبی برطرف شود.

با انتخاب مناسب و تنظیم لیزر و تنظیم مناسب با توجه به نوع فردی پوست و منطقه مورد درمان ، از عوارض جانبی دیگر جلوگیری می شود مانند: خطر سوزش پوست ، تغییر رنگ پوست ، افت فشار خون ، هیپوپیگمانتاسیون [لکه سفید] شعله آکنه ، تورم اطراف فولیکول های مو ، تشکیل زخم ، پورپورا و عفونت ها.

جوان سازی پوست با تزریق چربی

تزریق چربی روشی است که در بسیاری از زمینه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و محدود به جوان سازی پوست صورت نمی شود و این به دلیل ویژگی بهبودی چربی است. علاوه بر این ، از آنجا که چربی اهدا شده از بدن بیمار ، از این رو عوارض جانبی آن به حداقل رسیده و کمتر احتمال دارد منجر به حساسیت یا رد بدن شود. برای فرآیند تزریق چربی ، ابتدا چربی از شکم ، کشاله ران و باسن بیمار گرفته می شود ، زیرا چربی های موجود در این مناطق دوام بیشتری دارند. بعدا چربی برداشت شده در دستگاه های سانتریفیوژ قرار می گیرد تا ناخالصی های آن از بین برود. در این مرحله ، چربی آماده تزریق با استفاده از سرنگ است.

بیماران می توانند تا چند هفته که التهاب مناطق تزریق شده به طور کامل از بین رفته باشد ، شاهد جوان سازی تزریق چربی باشند.

به طور کلی بدن انسان بعد از سن 25 سالگی رشد خود را متوقف می کند. این زمانی است که اثر پیری به صورت چین و چروک ، نازک شدن لب ها یا حتی گونه های فرو رفته ظاهر می شود. برای رفع آن نیازی به جراحی زیبایی نیست. روش هایی برای تازه کردن پوست و نرم کردن چین و چروک ها وجود دارد.

جوان سازی صورت با تزریق ژل

تزریق ژل یکی از تکنیک هایی است که برای جوان سازی پوست صورت استفاده می شود. این تکنیک ترکیبی از هنر و دقت است که مهارت های متخصص و کیفیت مواد بیشترین استفاده را داشته باشد. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، از بالاترین استانداردهای موجود در کلینیک خود برای اطمینان از رضایت بیماران استفاده می کنیم. اغلب مواد با کیفیت پایین و عدم مهارت می تواند منجر به جابجایی ژل تزریقی زیر پوست و نتایج بی دست و پا و نامتقارن شود. متخصصان ما چندین ساعت تمرین را پشت سر گذاشته اند و نتایج موفقیت آمیز آنها کلید اعتبار ما است.

از تزریق ژل برای بهبود برخی از نقایص در چانه و با پر کردن انواع مختلف چین دار از جمله چین های گلوبری ، لبه های اتصال لب استفاده می شود. نتیجه نهایی باعث ایجاد بهتر و نرم شدن پوست در نواحی تحت درمان می شود. آخرین زمان ژل برای هر فرد متفاوت است. به طور کلی اثر تزریق ژل و مدت ماندگاری آن به نوع ژل و هدف از درمان بستگی دارد.

7 تمام بازدید ها , 1 امروز

جوانسازی پوست با پلاسماجت

دسته‌بندی نشده آگوست 3, 2020

جوانسازی پوست با پلاسماجت

بازسازی پوست با پلاسماجت چیست؟

بازسازی پوست پلاسماجت یک روش غیر لیزر است که از یک وسیله برای بهبود انرژی در قالب پلاسماجت برای جوانسازی پوست از طریق بهبود خطوط صورت و چین و چروک (ریتیدها) و رنگدانه های پوستی همراه با عکس گرفتن استفاده می کند. دستگاه Port®r PSR اولین فناوری غیر لیزر است که توسط FDA تأیید شده و از نظر بالینی به اثبات رسیده است که با استفاده از انرژی پلاسما می تواند جلوی پوست و بازسازی پوست را انجام دهد.

جوانسازی پوست با پلاسماجتچگونه کار می کند؟

برای درک چگونگی عملکرد بازسازی پوست با پلاسماجت ، درک اساسی از ساختار پوست لازم است. به طور خلاصه ، پوست از 3 لایه ، اپیدرم ، درم و زیر جلدی تشکیل شده است. اپیدرم حاوی سلولهای تولید کننده رنگدانه به نام ملانوسیت ها است که وظیفه رنگ آمیزی پوست را بر عهده دارند. درم از الیاف کلاژن و الاستین تشکیل شده است که قدرت ، استحکام ، الاستیسیته و پایداری پوست را تأمین می کند.

با افزایش سن بدن ، ظاهر و ویژگی های پوست را تغییر می دهد. اپیدرم نازک تر می شود ، بنابراین لکه ها بیشتر دیده می شوند و کلاژن موجود در درم به تدریج از بین می رود که به شکل گیری خطوط صورت ، ایجاد پوست های مات و چروک کمک می کند.

فن آوری بازسازی پوست با پلاسماجت در مقایسه با سایر روشهای ترمیم پوست (از جمله رادیوتراپوپلاستی) از انرژی حاصل از پلاسماجت به جای نور یا فرکانس رادیویی استفاده می کند. پرتره با ارسال پالس های میلی ثانیه ای از پلاسمای مبتنی بر نیتروژن به پوست از طریق یک هندپیس کار می کند. در داخل هندپیس ، یک ژنراتور با فرکانس فوق العاده بالا (UHF) گاز نیتروژن بی اثر را تحریک می کند ، که به گاز یونیزه فعال شده به نام پلاسما تبدیل می شود. این انرژی حاوی پلاسما از طریق نازل کوارتزی خارج از نوک هندپیس و روی پوست هدایت می شود. انرژی دریافتی یک عمل گرمایشی را ایجاد می کند که در سطح پوست کار می کند تا سلول های قدیمی اپیدرمی عکس گرفته و در زیر سطح پوست یا درم را از بین ببرد تا رشد کلاژن را تقویت کند.

برای دستیابی به نتایج متفاوت می توان از دستگاه پرتره در سطوح مختلف انرژی استفاده کرد. میزان انرژی تحویل شده از 1-4 ژول در هر پالس متغیر است. در حال حاضر ، سه پروتکل درمانی توصیه شده وجود دارد:

PSR1 – درمان کم انرژی (1-1.2 ژول) که سه هفته از هم فاصله دارند
PSR2 – یک پاس پرانرژی (3-4 ژول) در یک درمان واحد انجام می شود
PSR3 – دو پاس پرانرژی (3-4 ژول) در یک درمان واحد انجام می شود.
اگرچه کلیه پروتکل ها خطوط ، رنگ و بافت و رنگدانه های پوستی را بهبود می بخشد ، اما به نظر می رسد که با درمان های پر انرژی ، سفت شدن پوست / بافت بیشتر است. درمان کم انرژی که به عنوان Port Express Express به بازار عرضه می شود ، به تدریج نتایج را با گذشت زمان تولید می کند و در صورت وجود ، کمبود زمان دارد. بیشتر بیماران می توانند اولین مشاوره خود را در اولین مشاوره انجام دهند و مستقیماً پس از آن به فعالیت های روزانه خود بازگردند.

چه کسی برای ترمیم پوست پلاسما مناسب است؟

از ترمیم پوست پلاسما برای جوانسازی پوست با بهبود خطوط و چروکهای صورت (ریتیدها) و رنگدانه های پوستی همراه با عکسبرداری استفاده می شود. بهتر است در زمان علائم اولیه پیری مانند:

لکه های سنی و تغییر رنگ پوست (هایپرپیگمانتاسیون)
شوخي زودرس
شل شدن پوست
در اطراف بینی و دهان ایجاد می شود
چین و چروک اطراف بینی و دهان.
این روش شامل چه مواردی است؟
در زیر خلاصه ای از مراحل ترمیم پوست پلاسما پرتره است.

ارزیابی / آماده سازی قبل از درمان
برای تعریف مناطق درمانی و تعیین اهداف درمان با بیمار مشورت کنید.
در صورت لزوم عکس های قبل از درمان بگیرید.
برای درمان کم PSR1 ، یک ساعت قبل از شروع درمان کرم بی حسی موضعی اعمال می شود. برای درمان های PSR با انرژی بالاتر ، ترکیبی از مسکن های استنشاقی مانند پنتروکس و کرم بی حسی موضعی قوی مورد نیاز است.
کاربرد پرتره PSR
میزان انرژی جذب شده تحت تأثیر هیدراتاسیون اپیدرم است. پوست خشک انرژی بیشتری را جذب می کند. به همین دلیل ، با توجه به اینکه هر منطقه در حال انجام درمان است ، کرم بی حسی بلافاصله قبل از استفاده از دستگاه با گاز خشک پاک می شود.
هنگام تحویل پالسهای انرژی پلاسما ، نوک این هندپیس باید حدود 5 میلی متر از سطح پوست نگه داشته شود.
درمان کامل بدون صورت معمولاً در صورت انجام با PSR1 كمتر از 15 دقيقه طول مي كشد ، اما درمان با PSR3 با انرژي بالا حدود 45 دقيقه طول مي كشد ، زيرا نياز به دو بار انتقال انرژي بالا است.
با کمک کرم بی حسی موضعی و بی حسی استنشاق ، این روش نسبتاً بدون درد است. احساس موضعی گرما احساس می شود.

21 تمام بازدید ها , 3 امروز

درمان لیفتینگ پوست هایفو

دسته‌بندی نشده جولای 29, 2020

درمان لیفتینگ پوست هایفو

درمان لیفتینگ پوست هایفو: اولتراسوند درمانی با تمرکز با شدت بالا

با تمرکز بر انرژی بخشیدن مجدد به لایه های عمیق تر ساختاری در زیر سطح آن ، درمان لیفتینگ پوست هایفو یک روش ایمن ، مؤثر و مؤثر برای افرادی است که می خواهند علائم پیری را معکوس کنند و به طور مساوی سفت شوند – پوست خود را صاف کنند. این می تواند به طور موثری کیفیت و ظاهر پوست را تقویت کرده و عزت نفس شما را بهبود بخشد. اثرات طولانی مدت و طولانی مدت می تواند بدون خطرات تهاجمی و مدت زمان بهبودی طولانی همراه با جراحی سنتی آسانسور صورت انجام شود.

نکات کلیدی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت:

I. دقیقاً عمل لیفتینگ پوست هایفو چیست؟
درمان با سونوگرافی با تمرکز بالا با استفاده از روش های زیبایی و زیبایی ، یک روش زیبایی و زیبایی است. با این وجود ، بسیاری از متخصصان نتایج طولانی مدت آن را با سبک قدیمی ، روشهای جراحی لیفت پوست ، منهای زمان بهبودی ، ناراحتی و سایر خطرات قابل مقایسه می دانند.

برای همه انواع پوست بی خطر است ، با این حال ، به طور کلی برای افراد بالای 30 سال که دارای شرایط پوستی متوسط ​​هستند ، بهترین کار را می کند. بنابراین ، اگر می خواهید ظاهر خود را محکم و زنده کنید ، لطفاً همانطور که در عمل با هایفو درمانی امکان پذیر است ، ادامه دهید.

دوم نحوه کار و تجدید پوست شما
درمان با لیفتینگ پوست هایفو با استفاده از امواج اولتراسوند ، گرما را به گردش در می آورد و باعث تولید کلاژن و الاستین می شود. که به نوبه خود باعث بلند و کشیده شدن پوست می شود و ظاهری کاملاً قابل مشاهده ، احیا کننده ، جلوه گر و جوان تر می کند.

بسیاری از پروتکل های درمانی با تأیید FDA ایالات متحده ، همراه با مطالعات بیشماری تحقیق علمی و تاریخچه موارد ، تأیید می شوند که نتایج مثبت و طولانی مدت آن را تأیید می کنند.

III. برای دستیابی به نتایج ماندگار چند درمان مورد نیاز است: آیا عوارض جانبی احتمالی وجود دارد؟
این به ترکیبی از عوامل ، از جمله سن شما ، وضعیت پوست شما و استاندارد مراقبت از شما بستگی دارد . در اکثر موارد ، نتیجه بسیار مطلوب 2 تا 3 سال پس از تنها یک درمان هایفو معمولاً قابل انتظار و دستیابی است. اگر رویه شما توسط یک متخصص ، متخصص ، متخصص پوست انجام شود ، تجربه شما بدون درد و عوارض خواهد بود و نتایج نهایی شما رضایت بخش تر خواهد بود.

درمان لیفتینگ پوست HIFU1. حقایق و اطلاعات بیشتر در مورد سیستم هایفو:
برای لیفتینگ پوست هایفو اولین بار در سال 2008 برای اهداف زیبایی بینی استفاده شد.

فرایند کاربرد فوق العاده ایمن ، سودمندی گسترده و طبیعت نسبتاً بدون درد این فناوری ، باعث افزایش محبوبیت آن شده است. این به معنای واقعی کلمه در حال تبدیل شدن به یکی از مطلوب ترین روش های لیفتینگ پوست در بازار است.

طبق اطلاعات ASAPS – انجمن جراحی زیبایی پلاستیک آمریكا ، تعداد بیمارانی كه از سال 2012 تا 2017 تحت درمان قرار گرفته اند ، 64.6٪ از دیوارپوشها افزایش یافته است.

روند درمانی برای موارد زیر به خوبی شناخته شده است:

 • کاهش خطوط ریز ، چین و چروک و افتادگی پوست
 • به عنوان یک جایگزین ایمن ، غیر تهاجمی ، بدون درد و برطرف کردن چهره
 • احیای و بهبود شکل صورت شما.
 • لیفت ، سفت و تونینگ روی ابرو ، اخم و پیشانی (خطوط) گونه ها ، چین های بینی و چانه.
 • کاهش کیسه اشکی
 • نواحی دکوری بدن (سینه فوقانی ، گردن ، صورت) را محکم و تن کنید.
 • برای درمان های نرم کننده پوست پس از لیپوساکشن

HIFU یک درمان امیدوار کننده است به خصوص برای افراد میانسال و جوان که نمی خواهند عوارض منفی و مدت زمان طولانی را تجربه کنند ، معمولاً با روشهای برش سبک قدیمی و بلند کردن پزشکی بخیه همراه است. این روش درمانی ممکن است برای افرادی که دارای پوست آسیب دیده با عکس هستند یا موارد شدیدتر شامل پوستی پوستی یا چروکیده وجود ندارد. در این موارد ، قبل از تحقق نتایج مطابق انتظار ، ممکن است چندین درمان مورد نیاز باشد.

2. اطلاعات بیشتر در مورد لیفتینگ پوست هایفو: نحوه کار این روند

روش درمانی هایفو برای تمرکز روی لایه های عمیق عمیق در زیر سطح پوست که در آن کلاژن جمع می شود طراحی شده است. بنابراین ، لایه های بالای پوست عملاً بدون چربی و بی تأثیر هستند که این امر باعث می شود فرآیند بالابر بدون هیچ اثری به روشی بسیار ملایم باز شود. فن آوری که باعث می شود عمل لیفتینگ پوست هایفو بسیار مؤثر باشد ، روش سونوگرافی بسیار متمرکز است که در آن پتانسیل بهبودی بدن شما را فعال و تسریع می کند.

این روش (در بیشتر موارد) به هیچ کرم ، سموم یا محصولات پرکننده مصنوعی احتیاج ندارد ، بلکه فرآیند ترمیم طبیعی شما را ترغیب و تشویق می کند. این کار با استفاده از کاوشگر سونوگرافی در 30-90 دقیقه انجام می شود.

دستگاه ویژه با شدت زیاد ، امواج فراصوت متمرکز را در پالس های کوتاه ، عمیقاً به بافت های همبند تعیین شده ، تحریک تولید الاستین و کلاژن و اثر مورد نظر را هدایت می کند. این تکنیک اساسی اما انقلابی ، بافت های تحت درمان را گرم می کند و بنابراین یک واکنش طبیعی پوست فعال می شود ، که در اصل پرش با افزایش سطح نئو کلاژن شما روند ترمیم را آغاز می کند.

برای برجسته تر کردن نتایج خود می توانید Thermage را با درمان های هایفو خود ترکیب کنید. و برای به حداکثر رساندن اثرات سفت کننده پوست ، می توان از تزریق پرکننده و روش های بالابر نرم استفاده کرد.

3. چند نتیجه برای نتایج مؤثر – چه خطرات – عوارض جانبی مورد نیاز است؟
همانطور که اشاره شد ، نتایج بسیار عالی پس از یک عمل لیفت بر روی پوست هایفو معمولاً قابل انتظار است. در صورت وجود لک های شدید ، چروک های عمیق یا سایر موارد جدی ممکن است درمان های اضافی لازم باشد؟ در این صورت ، 8 تا 12 ماه بعد از اولین درمان قابل درمان است.

 • یک مطالعه نشان می دهد که 20٪ از نتایج انتظار می رود بلافاصله پس از درمان اولیه با نتیجه نهایی 3-6 ماه بعد قابل مشاهده باشد.
 • یکی دیگر از پروژه های تحقیقاتی کلینیکی پیچیده تر کره ای که شامل 93 نفر است ، نشان داد که درمان هایفو بعد از 90 روز در 66٪ از موارد درمان شده ، 66٪ تن و بافت صورت و گردن خود را بهبود می بخشد.
 • در یک مطالعه گسترده دیگر ، 97.8٪ از شرکت کنندگان تحت درمان قرار گرفتند ، نتایج با تجربهای را تجربه کردند که پس از گذشت یک سال بسیار خوب یا بهتر از آن انتظار می رفت ، 68.5٪ بهبودهای خود را بسیار خوب توصیف کرده و یا پس از 12.6 سال از نتایج مورد نظر خود فراتر رفته اند.

عوارض جانبی حداقل در بعضی موارد به شرح زیر است:

 • ممکن است تورم یا قرمزی جزئی ایجاد شود و در این صورت باید به سرعت فروکش کرد.
 • همچنین ممکن است حساسیت کمی به لمس و احساس لرزش نور وجود داشته باشد که می تواند در بعضی موارد تا چند هفته ادامه یابد.
 • در موارد نادر ممکن است کبودی و بی حسی موضعی موقت رخ دهد. این عوارض جانبی معمولاً بعد از چند روز از بین می روند.

برخی از موارد منع مصرف:

 • هنگامی که منطقه تحت درمان قرار گرفته است تزریق سیلیکون شده است
 • هنگامی که اختلالات خون خاصی وجود دارد
 • بیمارانی که از ضربان ساز استفاده می کنند

به طور کلی ، شما می توانید در یک جلسه تنها با یک روش لیفتینگ پوست هایفو ، یک منطقه مشکل دار یا تمام مناطق آسیب دیده خود را درمان کنید. بلافاصله پس از درمان می توانید به راحتی و بدون محدودیت فعالیت خود را از سر بگیرید.

SIAN به عنوان یکی از کلینیک های پیشرو در پوست در HCMC شناخته شده است. آنها علاوه بر درمان هایفو ، طیف کاملی از درمان های زیبایی غیر تهاجمی ، فناوری پیشرفته را نیز ارائه می دهند. تمرکز اصلی آنها فراهم کردن سطح بی نظیر مراقبت شخصی ، ایمن و اثربخشی برای رفع مشکلات و نگرانی های پوستی در اختیار بیماران ارزشمند است.

35 تمام بازدید ها , 0 امروز

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟

دسته‌بندی نشده جولای 26, 2020

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟

آیا واقعاً دائمی است؟

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟خلاصه اینکه ، نه. لیزر موهای زائد با گرم کردن فولیکول های مو کار می کند تا رشد موهای جدید متوقف شود. این فولیکول های مو را برای مدت طولانی در حالت خواب قرار می دهد – خیلی طولانی تر از اصلاح و اپیلاسیون. هنگامی که موها رشد می کنند ، سبک تر ، رقیق تر و تعداد کمتری خواهند بود.

اگرچه این روش اغلب به عنوان نوعی از برداشتن موهای “دائمی” مورد حمایت قرار می گیرد ، اما لیزر درمانی فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه خاص کاهش می دهد . این از موهای ناخواسته به طور کامل خلاص نمی شود.

طبق گفته کلینیک مایو ، این گزینه از بین بردن موها تمایل به کار بهتری در افرادی که رنگ پوست روشن دارند و موهای تیره دارند. همچنین ، برای بهترین نتیجه ، انجمن پوست و موی آمریکایی (AAD) توصیه می کند که یک متخصص پوست و مو دارای مجوز از رویه مجبور باشد این روش را انجام دهد.

چگونه لیزر موهای زائد کار می کند

لیزر درمانی از پرتوهای لیزر با گرمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده می کند. در طی فرایند ، این پرتوهای لیزر گرم می شوند و به فولیکول های مو آسیب می رسانند.

فولیکولهای مو شما درست در زیر پوست قرار دارد. آنها مسئول تولید رشته های جدید مو هستند. اگر فولیکول ها از بین بروند ، تولید مو به طور موقت غیرفعال می شود.

در عوض ، موهای زائد ، تراشیدن و اپیلاسیون موها را روی سطح خود برطرف می کند. این روش ها فولیکول های مو را هدف نمی گیرند.

AAD بداند زمینه های زیر به عنوان مناسب برای لیزر مو:

 • سینه
 • بازگشت
 • شانه ها
 • گردن
 • خط مایو
 • صورت (به جز ناحیه چشم)

این شکل از موهای زائد با رنگ های مو تیره تر روی رنگ های روشن پوست بهتر کار می کند. دلیل این است که لیزرها ملانین (رنگ) مو را هدف قرار می دهند. حتی اگر بعضی موها برداشته نشوند ، روشن شدن رنگ آنها می تواند ظاهر موهای روی پوست را کاهش دهد.

برخی از موهای شما نیز ممکن است طی چند روز از اولین جلسه درمانی شما ریخته شود.

به طور کلی ، لیزر موهای زائد یک روند نسبتاً سریع است. مناطق کوچکتر مانند لب فوقانی فقط چند دقیقه طول می کشد. مناطق بزرگتر از برداشتن مو مانند پشت یا سینه ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد .

اگر متخصص پوست شما ابتدا ژل ضد درد (بی حس کننده) موضعی را اعمال می کند ، ممکن است انتظار داشته باشید که تا یک ساعت کامل دیگر در مطب باشید.

با وجود موفقیت بالای لیزر موهای زائد ، در نهایت فولیکولهای مو بهبود می یابد. این منجر به تولید موهای جدید می شود. برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن ، شما باید چندین جلسه درمانی را پشت سر بگذارید.

اتمام: نحوه درمان و جلوگیری از موهای زائد پوستی »

چرا جلسات پیگیری لازم است

برای به دست آوردن حداکثر استفاده از لیزر موهای زائد ، اقدامات درمانی لازم است. تعداد دقیق درمان های لیزر تعمیر و نگهداری توسط افراد متفاوت است. طبق کلینیک مایو ، بیشتر افراد بین چهار تا شش جلسه لیزر درمانی نیاز دارند.

شما همچنین باید هر شش هفته این مکانها را از فضای خارج کنید – این بدان معنی است که چرخه کامل درمان تا نه ماه ممکن است طول بکشد.

بعد از هر جلسه احتمالاً متوجه موهای کمتری خواهید شد. هر مویی که باقی بماند یا بازسازی شود هم از نظر بافت و هم از نظر رنگ روشن تر خواهد بود. AAD تخمین می زند که تعداد موها بعد از جلسه اولیه شما 10 تا 25 درصد کاهش می یابد . میزان کاهش پس از آن بهبود خواهد یافت ، اما نیز متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این ، برای بهترین نتیجه ، به احتمال زیاد به جلسات نگهداری گاه به گاه نیاز دارید. این کمک می کند تا از بازسازی فولیکول های مو جلوگیری شود. بسته به نیازهای فردی شما ، ممکن است یک یا دو بار در سال بعد از دور اول کامل لیزر ، یک جلسه نگهداری داشته باشید.

جدول زمانی هر جلسه همانند درمان اولیه لیزر موهای شما است. به طور کلی ، زمان بندی بستگی به منطقه درمان دارد. اگر در حین جلسات نگهداری فقط در چند قسمت کوچک مشغول تماس هستید ، ممکن است قرار ملاقات شما کوتاه تر باشد.

بررسی کنید: نحوه شناسایی ، درمان و جلوگیری از موهای آلوده رشد یافته »

خط آخر

اگرچه لیزر موهای زائد دقیقاً دائمی نیست ، اما هنوز هم یکی از بهترین گزینه ها برای کند کردن رشد مو در مدت زمان طولانی است. سایر گزینه های بلند مدت موهای زائد که می توانید با متخصص پوست درباره آنها صحبت کنید ، شامل الکترولیز و اپیلاتورهای سوزنی است.

اگر نمی خواهید هزینه های درمانی را که به هر حال در واقع دائمی نیست ، طی کنید ، گزینه های مختلفی برای رفع موهای زائد در منزل وجود دارد.

با متخصص پوست خود در مورد:

 • اپیلاتورهای موچین
 • اپیلاسیون یا قند دادن
 • نخ
 • تکنیک های مناسب اصلاح

نسخه های مینیاتوری از درمان های لیزر مو برای استفاده در منزل در بازار موجود است ، اما ایمنی و اثربخشی آنها مشخص نیست. سازمان غذا و داروی ایالات متحدهمنبع قابل اعتماددرمان لیزر مو در خانه را به عنوان دستگاههای پزشکی تنظیم نمی کند ، بنابراین به این ترتیب آزمایش نمی شوند. بهتر است موهای زائد لیزر را به متخصص بسپارید.

بررسی کنید: آیا می توانم در حین بارداری هنوز واکس بزنم؟ »

Continue reading …

35 تمام بازدید ها , 1 امروز

پلاسما چیست؟

دسته‌بندی نشده جولای 22, 2020

پلاسما چیست؟

پلاسما چیست؟

پلاسما حالت چهارم ماده است و هنگامی ایجاد می شود که گازهای موجود در هوا با کمک یک وسیله خاص یونیزه می شوند ، این یک قوس الکتریکی کوچک ایجاد می کند که نواحی مشکل را درمان می کند – بدون پخش گرمای ناخواسته به پوست اطراف.

این روش برای سفت شدن پوست پلک و گردن سالها است که از ایتالیا و یونان استفاده می شود.

پلاسما چیست؟

قلم پلاسما / پلکسر لیفت چشم در مقابل جراحی بلفاروپلاستی؟

بلفاروپلاستی جراحی برای اصلاح پوست پلک متوسط ​​و شدید شل و پلک های پف دار بسیار عالی است. این همچنان “استاندارد طلا” برای بیمارانی است که به دنبال بلفاروپلاستی هستند ، با نتایج چشمگیر بیش از 10 سال ، برای چند هفته از خرابی.

جراحی نرم یک روش نوآورانه برای سفت کردن پوست شل است و یک جایگزین چشمگیر برای عمل جراحی است که امکان اصلاح ملایم پوست شل متوسط ​​را فراهم می کند. برای بالابر پلک (بلفاروپلاستی) اغلب ممکن است 3-4 جلسه انجام شود ، که هر 6-8 هفته انجام می شود. ایده آل برای افرادی که می خواهند تصحیح تدریجی و بدون زخم انجام دهند.

آیا جراحی نرم پلاسما / Plexr صدمه دیده است؟

کرم بی حسی موضعی به مدت یک ساعت روی پوست تمیز شده اعمال می شود. بیشتر بیماران مقداری گرما و درد احساس می کنند. در پایان جلسه ، نقاط احتراق سیاه و قهوه ای کوچکی در منطقه تحت درمان وجود خواهد داشت که ممکن است دچار درد شود.

عوارض جانبی و خرابی

پس از درمان ، پلک ها به طور موقت متورم می شوند ، که در 48-72 ساعت برطرف می شوند و ممکن است نیاز به استفاده از قرص های ضد التهاب خوراکی باشد.

پوسته کربن 4 تا 10 روز طول می کشد تا از بین برود. مهم نیست که منطقه را که به عنوان رنگ پوستی پوسته پوسته پوسته پوسته می شود ، انتخاب نکنید و یا مالش ندهید ، ممکن است همچنان ادامه داشته باشد.

شما باید از فونداسیون اکسیژناتیکس استفاده کنید که برای کمک به روند بهبودی باید یک ماه در منطقه تحت درمان اعمال شود.

اگر لازم نیست جراحی نرم Plexr® انجام دهید …

 • باردار هستند
 • از پوست بسیار تیره ای برخوردار باشید زیرا احتمال لکه های کم رنگ (افت فشار خون) یا لکه های تاریک التهابی (افزایش فشار خون) وجود دارد ، به خصوص اگر پوسته های کربنی برداشت شده یا خراشیده شوند.

چه گزینه های دیگری برای جوان سازی صورت وجود دارد؟

Ellansé یک روش تزریقی است که باعث تولید کلاژن می شود  و Morpheus8 برای سفت شدن پوست صورت ( با استفاده از رادیو فرکانس و میکرونیدلینگ ) برای سفت شدن پوست صورت بسیار مؤثر است (تصاویر قبل و بعد را ببینید) .

125 تمام بازدید ها , 29 امروز

HIFU درمانی

دسته‌بندی نشده جولای 19, 2020

HIFU درمانی

145 تمام بازدید ها , 2 امروز

پلاسماجت

دسته‌بندی نشده جولای 11, 2020

پلاسماجت

پلاسماجت

 پلاسماجتچیست؟

پلاسماجت یک فناوری پیشرفته است که برای سفت کردن پوست و لیفت غیر جراحی از پوست استفاده می شود. از آن برای مژه های غیر جراحی ، کیسه های چشم ، سفت شدن پوست روی گردن و اطراف دهان ، جوان سازی دست و همچنین خال ، برچسب پوستی و رفع زگیل استفاده می شود.

برخلاف بسیاری از دستگاه های پلاسما موجود در بازار ، قلم پلاسماجت از جریان مستقیم (DC) به جای یک جریان متناوب (AC) استفاده می کند که به آن امکان اسکن پوست و همچنین نقطه را می دهد. این بدان معنی است که متنوع تر است ، می تواند در مناطق بزرگتر و بدون ایجاد آسیب زیاد مورد استفاده قرار گیرد و خرابی می تواند کمتر از سایر دستگاه های پلاسما باشد.

 

چگونه کار می کند

پلاسماجت با استفاده از “پلاسما” – چهارمین حالت ماده پس از جامد ، مایع و گاز است. این یک گاز یونیزه شده است که به شدت شارژ می شود و تقریباً مانند یک پیچ کم نور که به طور مؤثر تبخیر می شود یا پوست را تجویز می کند ، پوست اضافی را ترک می کند که پوسته پوسته پوستی می کند و پس از یک هفته ناپدید می شود.

از بین بردن بافت اضافی و گرمای ایجاد شده به طور موثری پوست را محکم کرده و تولید کلاژن را تقویت می کند.

جت یک دستگاه پلاسما با درجه حرارت پایین است به این معنی که می تواند در صورت و بدن فرد مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجا که جریان به طور مداوم از یک جهت است از نظر کنترل دارای مزیت نسبت به نسخه های جایگزین جریان است و اندازه و عمق منطقه با آن در تماس است. این بدان معناست که درمان دقیق تر است و ممکن است خرابی کوتاه تر باشد.

 

آن برای چه کاری استفاده می شود؟

جت پلاسما برای بسیاری از شرایط پوستی که قبلاً فقط جراحی می توانست به آن برسد جایگزینی غیر جراحی ارائه می دهد.

این روش می تواند برای استفاده شود (قبل و بعد از آنها را در زیر ببینید):

 • لیفت پلک بدون جراحی (بلفاروپلاستی غیرجراحی)
 • برداشتن چین و چروک در اطراف دهان (خطوط افراد سیگاری) و چشم (پای کلاغ)
 • برداشتن برچسب های پوستی ، فیبروم و زگیل
 • بهبود جای زخم آکنه
 • کاهش لکه های رنگدانه
 • کاهش علائم کششی و شل شدن پوست
 • لیفت و سفت شدن پوست بر روی صورت ، گردن و بدن از جمله بالابرها و کلاغ پا
 • جوان سازی دست.

علاوه بر از بین بردن پوست اضافی برای ایجاد اثر بلند ، تولید کلاژن را نیز برای سودمندی دراز مدت جوان سازی پوست تقویت می کند.

نیازی به بیهوشی عمومی نیست و بسیاری از روشها می توانند در کمتر از یک ساعت انجام شوند ، با نتیجه هایی که می تواند تا پنج سال ادامه داشته باشد.

دستگاه های پلاسما AC تنها با دستگاه می توانند نقاطی را انجام دهند اماپلاسماجت می تواند جریان مداوم پلاسما را فراهم کند که به دستگاه اجازه می دهد با حرکت “اسکن” روی پوست حرکت کند.

این امر باعث می شود منطقه با آسیب کمتری نسبت به روش سنتی “نقطه” درمان شود. نقاط پلاسماي جت نيز كوچكتر و از يك عمق ثابت هستند كه سازندگان ادعا مي كنند هنگام استفاده روي پوست دقت بيشتري مي كنند. هر دو روش ممکن است برای دستیابی به نتیجه مطلوب در یک روش استفاده شود.

 

چطور است؟

معمولاً یک بی حسی موضعی انجام می شود ، بسته به منطقه ای که تحت درمان قرار می گیرد ، ممکن است یک تزریق یا یک کرم از طریق بی حسی باشد. به عنوان مثال ، برداشتن مول به تزریق بی حسی احتیاج دارد در حالی که معمولاً پلک غیر جراحی با کرم بی حس کردن انجام می شود.

هنگام اتصال پلاسما با پوست ، ممکن است احساس گرما شود. بسته به آستانه درد شما ممکن است ناراحتی خفیفی باشد که به محض اتمام عمل فروکش می کند. ناحیه چشم و ناحیه اطراف دهان می تواند کاملاً حساس باشد و ممکن است دردناکتر باشد.

 

عوارض جانبی چه هستند؟

عوارض جانبی شامل التهاب و گرگرفتگی منطقه درمان شده است که ممکن است دو تا سه روز ادامه داشته باشد. در اطراف ناحیه چشم ممکن است طولانی تر باشد – تا ده روز و تورم وجود دارد که ممکن است چند روز طول بکشد. خوابیدن با برخی بالش های اضافی برای بالا نگه داشتن سر می تواند کمک کند.

پوسته پوسته پوسته پوستی یا پوستی کوچکی مانند زخم روی پوست وجود خواهد داشت که به مدت یک هفته تا ده روز ادامه خواهد داشت. مهم است که ناحیه را انتخاب و خراش ندهید و اجازه دهید پوسته ها بدون دخالت از بین بروند.

اگر این خال باشد که منطقه ای معادل اندازه خال را درمان کرده باشد پوسته پوسته می شود. زخم در طی 1-2 هفته کاهش می یابد.

حداقل 24 ساعت بعد از درمان ، هیچ آرایشی نکشید.

 

آیا برای همه مناسب است؟

نه ، جت پلاسما برای همه مناسب نیست. برای افرادی که:

 • یک ضربان ساز داشته باشید
 • بارداری هستند
 • صرع داشته باشید
 • هرگونه کاشت فلزی داشته باشید
 • سرطان داشته باشید
 • یک بیماری التهابی حاد دارید
 • مقدار زیادی پوست برای از بین بردن داشته باشید. ممکن است بعضی از افراد مناسب تر باشند

 

چند درمان لازم است

ماساژ غیر جراحی و جوان سازی پوست معمولاً فقط یک یا دو جلسه طول می کشد تا به نتیجه مطلوب برسید. با این حال ، اکثر بیماران فقط پس از یک جلسه واحد پاسخ مثبت می دهند. شما نتایج اولیه را فوراً مشاهده خواهید کرد و نتیجه آن تا ماه های آینده ادامه خواهد یافت و ممکن است تا 5 سال ادامه یابد.

برداشتن خال ، زگیل و برچسب پوستی یک روش یک طرفه است.

 

قیمت آن چند است؟

قیمت بستگی به منطقه تحت درمان دارد.

 • حذف خال از 75 پوند
 • برچسب های پوستی از 50 پوند
 • لیفت چشم غیر جراحی از 750 پوند
 • پای کلاغ از 450 پوند
 • جوان سازی دست از 600 پوند
 • سفت شدن گردن از 750 پوند

خوب آیا ارزشش را دارد؟

پلاسماجت می تواند روشی مؤثر برای از بین بردن خال ، برچسب های پوستی و زگیل باشد. این روشها نسبتاً بدون درد است و تأثیر چشمگیر دارد. اگر مستعد ابتلا به رنگدانه هستید یا پوست تیره دارید ، از پزشک خود در مورد احتمال لکه های رنگدانه سوال کنید.

برای سفت شدن پوست و لیفت چشم غیر جراحی بسیار ارزانتر از گزینه های جراحی است و تولید کنندگان می گویند که این نتایج می تواند تا پنج سال دوام داشته باشد و این امر را با جراحی قابل مقایسه می کند.

اطمینان حاصل کنید که فردی که این روش را انجام می دهد ، یک پزشک پزشکی است که به درستی انجام این روش ها توسط جت پزشکی آموزش دیده است.

توجه: زیبایی می تواند روشهای لازم را انجام دهد اما دستگاههایی که روی آنها آموزش دیده اند به اندازه کافی قدرتمند نیستند بنابراین ممکن است به همان اندازه مؤثر نباشند.

56 تمام بازدید ها , 1 امروز

نانو الکساندرایت وکیوم پلاس

دسته‌بندی نشده جولای 1, 2020

ليزر وكيوم پلاس

نانو الکساندرایت وکیوم پلاس

نانو الکساندرایت وکیوم پلاسنانو الکساندرایت وکیوم پلاس جدیدترین و موثرترین لیزر در فرآیند حذف دائم  موی زائد در سال ۲۰۲۰ برای انواع تیپ های پوستی و انواع موها در رنگ های مختلف و ضخامت های مختلف در دنیا و مخصوصاً در اروپا می باشد.
این دستگاه مجهز به دو هندپیس جداگانه تیتانیوم می باشد
یک هندپیس این دستگاه نانو الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر می باشد که لیزر بار این دستگاه دارای ۱۲۰۰ وات انرژی بوده و قابلیت نفوذ فوق العاده بالا در فولیکول مو بدون آسیب را دارد
لیزر نانو الکساندرایت وکیوم پلاس دارای  هندپیس جداگانه دیگری نیز می باشد که با ترکیب سه طول موج ۷۵۵ و ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر با انرژی لیزر بار ۲۴۰۰ وات و جذب فوق العاده بالا در کلروفوم ملانین درون لایه های اپیدرم نفوذ می کند و توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شود.
در طول این فرآیند انرژی لیزر به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود که بدون وارد کردن آسیب به بافت‌های اطراف فولیکول های مو را از بین می‌برد و باعث حذف موثرتر مو می گردد .
ترکیب وکیوم پلاس با لیزر علاوه بر تخریب فولیکول مو روی عصب مو نیز تاثیر گذاشته و باعث جوابدهی فوق‌العاده این دستگاه و محبوبیت این دستگاه بین متخصصان پوست و مو در اروپا و آمریکا می باشد .

نانو الکساندرایت وکیوم پلاسمزایا:

1- آخرین تکنولوژی روز دنیا کاملاً بدون درد .
2- این دستگاه دارای سه طول موج است که هر طول موج پاور مجزا دارد( MEAN WELL ).
3-دارای کولینگ فوق العاده قوی تا دمای منفی ۲۵ درجه سانتیگراد مجهز به دو موتور خنک کننده اسمارت کولینگ این کولینگ بسیار قوی که با توجه به مشخصه های محیطی از جمله دمای محیط رطوبت محیط و دمای دستگاه به صورت هوشمند تنظیم خواهد شد.
4-دارای دو پاور 2400و 3200 وات MEAN WELL
۵- دارای لیزر بار شرکت coherence آمریکا با  ۱۰۰ میلیون شات با ضمانت
6-قابلیت سیو پرونده مشتریان در دستگاه و تنظیم خودکار دستگاه
7- جوابدهی کاملاً تضمینی در ۴ الی ۶ جلسه
8- دارای توان فوق‌العاده بالا برای عمق نفوذ بیشتر
9- قابلیت نفوذ و قدرت جذب فوق العاده بالا در ملانین مو
10- سیستم اپتیکی واگرا کننده منحصر به فرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی مو
11-کاهش خطر سوختگی در روی پوست و خنک نگه داشتن پوست برای مدت طولانی
۱۲- تضمین ۱۶ ساعت کار مداوم با دستگاه
۱۳-به کارگیری جنبه‌های ایمنی گوناگون بر روی دستگاه برای حفاظت از بیمار و پزشک
14-کاملاً بدون درد و سوختگی
15-گارانتی ۱۵ ماهه
16-بدون ژل

نانو الکساندرایت وکیوم پلاسنانو الکساندرایت وکیوم پلاس

نانو ليزر وكيوم پلاس

 

295 تمام بازدید ها , 1 امروز

Page 1 of 51 2 3 5
 • ليزر وكيوم پلاس

  نانو الکساندرایت وکیوم پلاس

  by on جولای 1, 2020 - 0 Comments

  نانو الکساندرایت وکیوم پلاس نانو الکساندرایت وکیوم پلاس جدیدترین و موثرترین لیزر در فرآیند حذف دائم  موی زائد در سال ۲۰۲۰ برای انواع تیپ های پوستی و انواع موها در رنگ های مختلف و ضخامت های مختلف در دنیا و مخصوصاً در اروپا می باشد. این دستگاه مجهز به دو هندپیس جداگانه تیتانیوم می باشد […]

 • پلاسماجت در پزشکی

  پلاسماجت در پزشکی

  by on ژوئن 20, 2020 - 0 Comments

  پلاسماجت در پزشکی پلاسماجت در بلفاروپلاستی غیرجراحی به لطف فناوری پلاسما انقلابی اکنون امکان پذیر است بلند کردن و محکم کردن برای چشم ، صورت بلفاروپلاستی غیرجراحی به لطف فناوری پلاسما انقلابی اکنون امکان پذیر است. فن آوری انقلابی از قدرت پلاسماجت برای سفت تر و آشکار شدن پوست و تحریک کلاژن استفاده می کند […]

 • لیفت صورت و گردن با هایفو چهاربعدی HIFU 4D

  لیفت صورت و گردن با هایفو چهاربعدی HIFU 4D

  by on می 30, 2020 - 0 Comments

  لیفت صورت با هایفو 4D هایفو درمان HIFU Gold Coast (سونوگرافی با تمرکز بالا) یک موفقیت مهم ، غیر تهاجمی ، بدون جراحی و بدون خرابی است ، یک روش کار در داخل جهت بلند کردن و سفت شدن پوست خنجر از مرورگرها ، گونه ها ، صورت پایین (شوخ) است. فک و گردن. فناوری سونوگرافی […]

 • نانو الکساندرایت دایود لیزر

  نانو الکساندرایت دایود لیزر

  by on جولای 15, 2020 - 0 Comments

 • درمان لیفت صورت با هایفو

  درمان لیفت صورت با هایفو

  by on ژوئن 24, 2020 - 0 Comments

  درمان لیفت صورت هایفو در لندن اولتراسوند با تمرکز بالا همچنین “Ultrasound Facelift” یا “Ultherapy” شناخته شده است که به یکی از پرتحرکترین روش های بلند کردن صورت و گردن تبدیل شده است و یک جایگزین انقلابی برای برآمدگی های زیبایی است که نیاز به زیر چاقو دارد. مزایای اصلی این روش درمانی عبارتند از: […]