خوش آمدی عزیزم [ ورود

 

میکرودرم اَبریژن جوانسازی پوست | فروش فوری 09137106334

  • انتشار: آوریل 12, 2022 11:25 ق.ظ
  • انقضا: This ad has expired
میکرودرم یانی طب لیزر میکرودرم ابریژن چیست؟

توضیحات

این دستگاه چیست؟

میکرودرم ابریژن یک روش کم تهاجمی است که برای تجدید رنگ و بافت کلی پوست استفاده می شود. این می تواند ظاهر آسیب های ناشی از نور خورشید، چین و چروک، خطوط ریز، لکه های ناشی از افزایش سن، اسکار آکنه، ملاسما و سایر نگرانی ها و شرایط مربوط به پوست را بهبود بخشد.

در این روش

در این روش از یک اپلیکاتور مخصوص با سطح ساینده استفاده می شود تا لایه بیرونی ضخیم پوست را به آرامی ساب بزند تا آن را جوان کند. یک تکنیک میکرودرم ابریژن متفاوت، ذرات ریز اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم را با مکش اسپری می کند تا نتیجه مشابه استفاده از سطح ساینده را به دست آورد.

میکرودرم ابریژن برای چه کسانی مناسب است؟

میکرودرم ابریژن یک روش بی خطر برای اکثر انواع پوست و رنگ ها در نظر گرفته می شود. اگر افراد دارای مشکلات پوستی زیر باشند، ممکن است این روش را انجام دهند:

آماده سازی برای میکرودرم ابریژن

یک روش غیر جراحی و با حداقل تهاجم است. برای آماده شدن برای آن کار بسیار کمی باید انجام دهید. ایده خوبی است که نگرانی های پوست خود را با یک متخصص مراقبت از پوست در میان بگذارید تا متوجه شوید که آیا این دستگاه برای شما مناسب است یا خیر. در مورد هر گونه روش و جراحی زیبایی گذشته و همچنین آلرژی ها و شرایط پزشکی بحث کنید.

به شما چه میگویند

ممکن است به شما گفته شود که حدود یک هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، کرم های برنزه کننده و اپیلاسیون خودداری کنید. همچنین ممکن است به شما توصیه شود که استفاده از کرم ها و ماسک های لایه بردار را تقریباً 3 روز قبل از درمان متوقف کنید.

میکرودرم ابریژن چگونه کار می کند؟

میکرودرم ابریژن یک روش در مطب است که معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد. این معمولاً توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام می شود، که ممکن است تحت نظارت یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باشد یا نباشد. این بستگی به ایالتی دارد که در آن زندگی می کنید.

نیاز به بیهوشی ندارد

برای میکرودرم ابریژن نیازی به استفاده از بیهوشی یا بی حس کننده نیست. در طول قرار خود، روی یک صندلی دراز می‌نشینید. ارائه دهنده شما از یک دستگاه دستی استفاده می کند تا به آرامی روی ذرات اسپری کند یا لایه بیرونی پوست را در نواحی مورد نظر دور کند. در پایان درمان، یک مرطوب کننده و همچنین ضد آفتاب به پوست شما زده می شود.

بر اساس دستگاه خاص مورد استفاده، چند روش مختلف برای انجام این روش وجود دارد:

هندپیس با نوک الماس

یک هندپیس با نوک الماس برای لایه برداری ملایم سلول های مرده در پوست شما طراحی شده است. در عین حال بلافاصله آنها را مکش می کند. عمق ساییدگی ممکن است تحت تأثیر فشار اعمال شده بر روی هندپیس و همچنین مدت زمان ماندن مکش روی پوست باشد. این نوع اپلیکاتور میکرودرم ابریژن عموماً در نواحی حساس تر صورت مانند نزدیک چشم استفاده می شود.

میکرودرم ابریژن کریستالی

میکرودرم ابریژن کریستال از یک هندپیس ساطع کننده کریستال استفاده می کند تا به آرامی روی کریستال های ریز اسپری شود تا لایه های بیرونی پوست از بین برود. مانند هندپیس نوک الماس، سلول های مرده پوست فورا ساکشن می شوند. انواع مختلف کریستال هایی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از اکسید آلومینیوم و بی کربنات سدیم.

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن روش جدیدتری است. این شامل ترکیب لایه برداری بدون کریستال و تزریق محصولات به پوست است. گفته می شود که این فرآیند تولید کلاژن را تحریک می کند و جریان خون را به پوست شما به حداکثر می رساند.

عوارض میکرودرم ابریژن

عوارض جانبی رایج این دستگاه شامل حساسیت خفیف، تورم و قرمزی است. اینها معمولاً ظرف چند ساعت پس از درمان از بین می روند. ممکن است به شما توصیه شود که از یک مرطوب کننده برای به حداقل رساندن خشکی و پوسته پوسته شدن پوست استفاده کنید. کبودی جزئی نیز ممکن است رخ دهد. این بیشتر به دلیل فرآیند ساکشن در طول درمان ایجاد می شود.

کد: 28562555dc68a2fa

گزارش خرابی

Processing your request, Please wait....

پاسخ